Styret

Dette er styret i perioden 2019-20:

Styret 2019-2020
STYRET: F.v.: Martin Aasen Wright, Stanley Skarshaug, Oscar Aaslund Hovin, Eivind Johansen, Ciel Waagenes Udbjørg, Liv Goldstein, Oddvar Munro-Jenssen. FOTO: NIFS

Martin Aasen Wright (styreleder)

post@stamming.no, martin.aasen.wright@gmail.com

Tlf: 984 30 273

 

Oscar Aaslund Hovin (nestleder)

post@stamming.no, oscar.aaslund.hovin@live.no

Tlf: 920 39 313

 

Stanley Skarshaug (styremedlem)

Lokallagsansvarlig

stanley.skarshaug@gmail.com

 

Eivind Johansen (styremedlem)

Webredaktør

johansen.eivind@outlook.com

 

Liv Goldstein (styremedlem)

Internasjonal kontakt, redaktør av medlemsbladet Stamposten

liv.goldstein@gmail.com

 

Ciel Waagenes Udbjørg (styremedlem)

Kontaktperson for løpsk tale

cielu692@gmail.com

 

Oddvar Munro-Jenssen (styremedlem)

oddvar_munro_jenssen@yahoo.no

 

Varamedlemmer:

Bjørn Lasse Bringslid (1.vara)

Mariann Warvik (2.vara)

Claudia Sjøberg (3.vara)

----------------------------------------------------------------------------------------

Valgkomité:

Jon-Øivind Finbråten

finbraaten@gmail.com

Tlf: 905 58 633

 

Morten Hagen Blokkdal

mblokkdal@gmail.com

Tlf: 932 80 953